2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Rusocin
Dodane 02 maja 2024

Kierowca C, dostawca przesyłek paletowych na terenie woj. pomorskiego

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rusocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dystrybucja GDA Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca - dostawca przesyłek paletowych na terenie woj. pomorskiego

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Gdańsk (pomorskie)

Jeżeli jesteś kierowcą i mieszkasz w okolicach Pruszcza Gdańskiego lub Gdańska .Denerwują Cię długie dojazdy i późne powroty z pracy, masz dość nocowania w kabinie auta, chciałbyś spać we własnym łóżku, a weekendy spędzać w domu z rodziną i przyjaciółmi? To może być praca dla ciebie :

Zakres obowiązków: Nasz zespół zapewnia naszym klientom dostawy przesyłek drobnicowych w serwisie 24 godzinnym na terenie województwa pomorskiego i kilku przyległych gmin.

Jako kierowca-dostawca będziesz musiał obsługiwać, rozładowywać i dostarczać głównie przesyłki paletowe, zapewniając jednocześnie wysoki standard obsługi klienta.

Inne obowiązki obejmują przestrzeganie określonego harmonogramu trasy, przygotowanie, inspekcję i obsługę pojazdu, skrzyni ładunkowej i windy załadowczej, obsługę kart i dokumentów dostawy, obsługę gotówki oraz współpracę z biurem transportu.

WYMAGANIA:

  • Aktualne prawo jazdy C , ważne aby miało kod 95

  • karta kierowcy - z  autami na tarczki może być kłopot

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej (wiemy że to już masz w kodzie 95)

  • aktualne orzeczenie psychologiczne (to też masz w kodzie 95)

  • chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę ( to decyduje o stawce i premii )

  • umiejętność pracy z ludźmi ( dostarczamy przesyłki różne miejsca )

  • kierowcy z doświadczeniem w podobnej pracy są mile widziani

OFERUJEMY:

  • godziny pracy 8-17 ( stałe rejony ), dostępne są inne warianty

  • wynagrodzenie miesięczne na poziomie 6000 - 7000 zł netto

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia w sumie od 300 do 350 zł netto / dzień

  • systemy pracy pn - pt od 8:00 - 17:00 + raz na 6 m-cy dyżur 5 godz. w sobotę

  • pracę na autach marki Mercedes będących pod stałym nadzorem serwisu

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym w PZU

  • możliwość dodatkowej opieki medycznej w ramach pakietów LUX MED-u

  • dodatkowe szkolenia z zakresu BHP / ADR / pierwszej pomocy medycznej

  • szkolenia oraz stałe fachowe wsparcie w zakresie obsługi tachografu i rozliczania czasu pracy

  • stały dostęp na terenie bazy do myjni dla auta i zaplecza socjalnego dla kierowcy

DOŁĄCZ DO NAS …..

Dołącz do nas, pod numerem telefonu: 78*******76 udzielimy dalszych informacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: wis małpa wis.com.pl Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Lokalizacja

Rusocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rusocin
ID: 912704760