2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Świecie
Dodane 03 maja 2024

Kierowca C+E ADR Dopasujemy system do twoich oczekiwań

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, poszukujemy do naszego zespołu kierowców kategorii C+E Dopasujemy system do twoich oczekiwań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki: 7000 - 9500 PLN netto

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca na samochodach marki Renault (2017r) lub Scania (2017-18r)

  • Możliwość spędzania weekendów w domu

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie transportowej

  • Przyjazną atmosferę pracy

Obowiązki i Wymagania:

  • Prowadzenie pojazdu klasy C+E - wymagane prawo jazdy kat. C+E

  • Transport krajowy i międzynarodowy

  • Praca na naczepach typu ruchoma podłoga

  • Posiadanie karty kierowcy

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji zawodowej

  • Uprawnienia ADR klasa 9

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilnym zatrudnieniem w dynamicznie rozwijającej się firmie. Jesteśmy otwarci na kierowców z różnymi poziomami doświadczenia.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 838748993