2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Piotrków Trybunalski
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca C+E cysterny (bez ADR) Piotrków Trybunalski 8000 - 9000 netto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Jesteśmy dystrybutorem płynu AdBlue® oraz wodnych roztworów mocznika i amoniaku. Posiadamy magazyny na terenie całej Polski. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku, zajmujących się dystrybucją AdBlue / NOXY na terenie kraju.

Wymagania:

• Dyspozycyjność!

• Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E min. rok

• Prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy

Obowiązki:

• Transport płynnych środków chemicznych (bez ADR)

• Samodzielny załadunek i rozładunek AdBlue / NOXY

• Dystrybucja płynu na bazy transportowe, stacje paliw, magazyny,

• od 7 do 12 miejsc rozładunków w jednej trasie.

• 5-6 tras w tydzień

Oferujemy:

• system pracy od poniedziałku do piątku - soboty (Tydzień w kabinie)

• zjazd i wyjazd do bazy w Piotrkowie Trybunalskim

• konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie

• nowoczesną flotę euro 6, komfortowe auta wyposażone w nawigację GPS oraz inne systemy telematyczne

• szkolenia wstępne

• szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców poprzez przestrzeganie czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny  73*******88

Wynagrodzenie 8000 - 9000 na rękę

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 909748075