2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Ropczyce
Dodane Dzisiaj o 16:44

Kierowca C+E Dębica/Sędziszów/Ropczyce/Rzeszów co dzień w domu

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma EF zatrudni kierowców C+E z Ropczyc i najbliższych okolic do pracy w transporcie krajowym - praca w centrum dystrybucyjnym Biedronki w Wojniczu.

Kontakt wyłącznie telefoniczny 57*******27

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

  • prawo jazdy C+E

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • świadectwo kwalifikacji

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia,

  • Dostarczanie towaru do marketów Biedronka zgodnie ze zleceniami,

  • Rozładunek przewożonego towaru wózkiem elektrycznym (nie potrzeba dodatkowych uprawnień)

  • Dbałość o powierzone mienie

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz grafik pracy w systemie 4 dni pracy x 2 dni wolnego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne i adekwatne do wyników oraz posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie od 5500 do 7000 netto na rękę płatne w całości na konto

  • Każdorazowo codzienne powroty do domu - start i koniec pracy codziennie w Ropczycach

  • Umowa o pracę

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 845692186