2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Bolesławiec
Dodane 03 maja 2024

Kierowca C+E DEMAR-TRANS (zarobki do 13 000,00 pln brutto)

Wynagrodzenie

13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Firma DEMAR-TRANS w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni kierowców Panie i Panów:

W transporcie międzynarodowym głównie na Wielką Brytanię oraz całą Europę

Wymagamy:

-prawo jazdy C+E

-cyfrowa karta kierowcy

-doświadczenie zawodowe - mile widziane (możliwość przyuczenia w załodze męskiej lub damskiej)

-niekaralność

-uczciwość

-zaangażowanie

-punktualność

-umiejętność ekonomicznej jazdy

-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-umowę o pracę

-system pracy do uzgodnienia

-atrakcyjne warunki zatrudnienia

-punktualne pensje ZGODNE Z PAKIETEM MOBILNOŚCI

-ubezpieczenie grupowe na życie

-pracę w młodym oraz profesjonalnym zespole

-stały kontakt ze spedytorem

-nowoczesny tabor (pojazdy serwisowane w autoryzowanych serwisach)

-zjazdy na bazę

-pracę na pojeździe MAN TGX nowy model + naczepa Mega

-pojazd przypisany do kierowcy

-możliwość rozwoju osobistego

-korzystanie z szeregu aplikacji w celu ułatwienia pracy

Zakres obowiązków:

-realizacja zleceń transportowych

-przestrzeganie obowiązujących przepisów w tym czasu pracy

-dbałość o powierzony ładunek oraz sprzęt

-sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów

-dbanie o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie firmy lub pod nr tel.

CV można wysyłać na adres e-mail

Dziękuję i zapraszam do przystąpienia do procesu rekrutacji

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 914686822