2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Rekrutacja
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca C+E Europa - wywrotka, ruchoma podłoga (10.000 zł/mc) KEMPKA

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukasz pracy na stanowisku kierowcy na trasach międzynarodowych? Dobrze trafiłeś!

Warto z nami pracować – gwarantowane minimalne wynagrodzenie netto:

System ciągły:

  • 10.000 zł netto + premie "> system ciągły pracy
  • 8.500 zł netto + premie "> co drugi weekend w domu
  • 7.000 zł netto + premie "> wyjazdy tygodniowe, każdy weekend w domu

System przerywany:

  • 8.000 zł netto + premie "> System 3/1 (trzy tygodnie w pracy/tydzień wolnego)
  • 7.500 zł netto + premie "> System 2/1 (dwa tygodnie w pracy/tydzień wolnego)
  • 5.000 zł netto + premie "> System 2/2 (dwa tygodnie w pracy/dwa tygodnie wolnego)
  • 3.500 zł netto + premie "> System 1/1 (tydzień w pracy/tydzień wolnego)

Dodatkowo oferujemy:

  • Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dodatki stażowe
  • Elastyczne systemy pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Profesjonalne narzędzia pracy, nowoczesny tabor
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zniżki na wszystkie nasze pozostałe usługi, np.: przegląd rejestracyjny pojazdu, wymiana ogumienia, ubezpieczenie pojazdu prywatnego, paliwo

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • Zaświadczenie o przeszkoleniu kierowcy – ADR będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność skutecznego planowania i organizowania swojej pracy
  • Dobra orientacja w terenie oraz łatwość w przyswajaniu topografii miast
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych
  • Profesjonalna obsługi klientów
  • Terminowe dostarczanie powierzonych ładunków
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Pomagamy obcokrajowcom:

  • Meldunek oraz nadanie numeru Pesel
  • Możliwość zakwaterowania
  • Konto bankowe
  • Zezwolenie na pracę
  • Ubezpieczenie A1 oraz EKUZ
  • Szkolenia i badania
  • Karta pobytu

Zapraszamy do współpracy!

Siedziba firmy znajduje się w Łaziskach Górnych.

KEMPKA Lider Park (www.liderpark.pl)

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 691272392