2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Legnica
Dodane 29 kwietnia 2024

KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Legnica, dolnośląskie

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

ISOSWISS Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma transportowa należąca do LOG Group. Specjalizuje się w przewozach ładunków masowych na trasach Szwajcaria – Niemcy. Dysponuje nowoczesną flotą wyposażoną w najnowsze technologie i przestronne kabiny. Jej baza znajduje się w Legnicy w woj. dolnośląskim.

System zjazdowy: 3/1 lub dłuższy

Rodzaj naczepy: firanka

Wynagrodzenie: max. do 12.000 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: ul. Gwiezdna 4, 59-220 Legnica

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą kurtynową,

  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po Niemczech i Szwajcarii,

  • przewóz towarów handlowych oraz półproduktów do zakładów produkcyjnych dla branży budowlanej

Warunki zatrudnienia:

  • system 3/1 lub dłuższy,

  • trasy dzienne, zatrudnienie zgodnie z europejskimi normami o czasie pracy kierowcy,

  • zazwyczaj 1-2 punkty w ciągu dnia, dostarcza się ładunki całopojazdowe,

  • bardzo dobra organizacja pracy, zlecenia są na ogół powtarzalne,

  • trasy średniodystansowe, w ciągu pełnego miesiąca pokonuje się maksymalnie 10 tys. kilometrów,

  • dobrze prosperująca firma z taborem liczącym ok. 140 pojazdów w standardzie Euro 6,

  • nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pracę kierowcy, takie jak: interoperacyjne urządzenia do poboru opłat drogowych, brak konieczności rozliczania paragonów oraz pełna digitalizacja,

  • bogata infrastruktura: firma posiada własny terminal logistyczny w Niemczech, pełen serwis (busy serwisowo-naprawcze, lawety do holowania), myjnię i hotel z zapleczem noclegowo-sanitarnym oraz nowoczesną bazę w Polsce,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,

  • miesięczne wynagrodzenie max. do 12000 zł netto, zależne od wybranego systemu zjazdowego,

  • dodatkowo wypłacane premie: świąteczne, stażowe oraz za dbanie o czystość auta,

  • wyjazd do pracy firmowym autobusem, start sobota wieczór, trasa: Gorzów Wlk. – Legnica – 79780 Stühlingen

  • powroty do Polski organizowane w piątki wieczorem: 79780 Stühlingen – Legnica – Gorzów Wlk.,

  • dla cudzoziemców bezpłatna pomoc w uzyskaniu karty pobytu i składaniu wniosków wizowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej

  • w przypadku obcokrajowców minimum 6 miesięcy ważności dokumentów legalizacyjnych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu 0048 787 024 156  (Pani Kasia), lub na adres mailowy: biuro(at)isoswiss.pl

контакт українською мовою, за телефоном, WhatsApp та Viber:

0048**********56 (Катерина) 0048**********94 (ЮЛІЯ)

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 910223986