2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Więckowice
Dodane Dzisiaj o 07:39

Kierowca C+E Hakowiec Hds - WIĘCKOWICE

Lokalizacja

Więckowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

KIEROWCA C+E HAKOWIEC HDS

OBOWIĄZKI:

  • Dostawa rusztowań budowlanych na terenie Wielkopolski oraz Berlin.
  • Obsługa samochód ciężarowy Hakowiec z przyczepą i HDS-em.
  • Załadunek - Rozładunek platform hakowych dla transportu towarów rusztowań budowlanych.
  • Praca Magazynowa.

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie Kierowca kat. C.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C+E.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji.
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje.
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy.

Na dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926

z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Więckowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Więckowice
ID: 657069888