2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Dębniki
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca C+E+HDS

Wynagrodzenie

6 500 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma BUDMET składy materiałów budowlanych poszukuje doświadczonego kierowcy kat. C+E+HDS do pracy w transporcie krajowym.

Wynagrodzenie: 6.500-7.700 brutto

Stanowisko: Kierowca Kat. C+E+HDS

Lokalizacja firmy: Kraków

Obszar tras: głównie powiat krakowski, granice małopolski.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie transportu krajowego zgodnie z przyjętymi trasami i harmonogramem na terenie woj. małopolskiego.

  • Odpowiedzialność za sprawne i bezpieczne dostarczanie towarów do klientów.

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i przestrzeganie przepisów drogowych.

  • Współpraca z logistykiem w zakresie planowania tras i dostaw.

  • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z trasą i przewożonymi towarami.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kat. C+E+HDS, karta kierowcy.

  • Doświadczenie w transporcie krajowym.

  • Umiejętność obsługi tachografu.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 26- letnia tradycją.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 60*******54

Mamy nadzieję, że zainteresuje Cię nasza oferta i będziemy mieli przyjemność powitać Cię w zespole naszej firmy.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 892611414