2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca C+E + HDS Atrakcyjne wynagrodzenie NOWY SAMOCHÓD

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

Zatrudnimy kierowcę samochodu ciężarowego:

OPIS STANOWISKA:

  • praca od poniedziałku do piątku

  • trasy głównie jedno dniowe po południowej części Polski

  • trasy na Niemcy, Czechy inne części Polski w mniejszej częstotliwości

  • stawka liczona za dniówki, wiesz ile zarobisz!

  • praca na nowym samochodzie (rocznik 2024)

WYMAGANIA:

- Dyspozycyjność

- Samodzielność

- Dobra organizacja pracy

- Doświadczenie w prowadzeniu aut ciężarowych min. 1 rok

- Uprawnienia C+E

-Uprawnienia na HDS

OFERUJEMY:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie zawsze na czas, płatne w całości na konto

  • Wynagrodzenie wysokości 8000-10 000 zł netto

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912199434