2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Bielany Wrocławskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca C+E.Kobierzyce.Codziennie w domu.Praca stała lub dorywcza

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

RT-TRANS to dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna, która poszukuje kierowców C+E do pracy przy dystrybucji towarów chłodniczych.

Nasza firma istnieje na rynku od 1992 roku. Obecnie posiadamy kilka oddziałów zlokalizowanych w  województwie Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim, Dolnośląskim oraz Zachodniopomorskim gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Przez 30 lat swojej działalności wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze logistycznej przedsiębiorstw związanych z branżą spożywczą na terenie Polski oraz krajów należących do UE

Opis stanowiska:

Praca przy obsłudze Centrum Dystrybucyjnego Netto w Domasławiu k/Wrocławia. Praca w systemie zmianowym (dzień i wieczór) dlatego część aut posiada obsady dwóch kierowców. Ty robisz dostawy poranne wracasz do Domasławia, siada Twój zmiennik irobi dostawy popołudniowe (przeważnie tydzień robisz ranki, kolejny popołudnia i tak na zmianę). Do kierowcy należy załadunek i rozładunek towaru wózkiem elektrycznym.

Możliwość podjęcia współpracy z tzw. skoczkiem. Masz kat C+E i chciałbyś dorobić do swojej pensji? Zgłoś się - dopasujemy Twój grafik do naszych wyjazdów.

Wyjazd i powrót codziennie do Domasławia.

Auto przypisane do kierowcy (nowoczesny tabor - Daf, Mercedes).

Przejrzysty system wynagradzania - jadąc w trasę, wiesz ile zarobisz.

Zarobki 10000-13000pln netto - wszystko uzależnione od ilości wyjazdów.

Możliwość zarobienia podwójnych dniówek-zgodnie z czasem pracy kierowcy.

Codziennie stałe sklepy od 1 do 6 stopów.

Obsługiwany rejon: Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie

Wymagania:

-świadectwo kwalifikacji, karta kierowcy;

-dyspozycyjność;

-uczciwość;

-zaangażowanie;

-działalność gospodarcza lub gotowość założenia.

Oferujemy:

-stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

-wieloletni partner Netto nieprzerwanie współpracujący z tą siecią od początku jej obecności w Polsce. Pracując u nas masz pewność stałej i pewnej pracy na lata.

-legalną jazdę w ramach obowiązujących norm;

-nowoczesny tabor wyposażony w GPS i telematykę (DAF, MERCEDES);

-dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

-terminowe wynagrodzenie;

-benefity za ekonomiczną jazdę;

-auto wyposażone w kartę flotową Shell;

-codzienny wyjazd i powrót do bazy w Domasławiu.

Ważne:

Istnieje możliwość umowy zlecenia.

Jeśli chodzi o stałą pracę to ogłoszenie skierowana jest głównie dla kierowców prowadzących działalność gospodarczą lub chętnych ją założyć. Założenie działalności trwa kilkanaście minut i można to zrobić nawet przez Internet. Podobnie jest z jej ewentualnym zamknięciem. Oczywiście wszystkie koszty związane z paliwem itp są po naszej stronie. Masz pytania? -zadzwoń!

Proszę o telefony od poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16

Janusz - tel: 66*******33

Maciej - tel : 73*******00

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 779804731