2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Kutno
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca C+E (kontenery morskie)

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

W związku z rozwojem firmy Cargo Move Sp. z.o.o. poszukujemy do naszego zespołu kierowcy posiadającego uprawnienia na kategorie C+E, do transportu krajowego kontenerów morskich.

Głównie obsługiwane trasy Gdynia/Gdańsk - Łódź/Śląsk.

Zakres obowiązków :

-Transport krajowy kontenerowy na trasie z Gdyni i Gdańska.

-Prowadzenie dokumentacji transportowej.

-Dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania :

-Doświadczenie w transporcie kontenerowym.

-Prawo jazdy C+E -karta kierowcy

- Świadectwo kwalifikacji zawodowej.

-Dyspozycyjność. Praca poniedziałek - piątek. Weekend w domu.

-Conajmniej 2 letni potwierdzony angaż u jednego pracodawcy.

Oferujemy :

-praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

-umowa o pracę.

-Wszelkie świadczenia płatne przelewem bankowym/Pełne składki.

-wysoką kulturę organizacyjną.

-zadbany sprzęt.

-auto pod dom.

-Baza Łódź Olechów.

Zainteresowanych, spełniających w/w wymagania, zapraszam do przesyłania aplikacji zawierajacych CV na adres emailowy wskazany w ogłoszeniu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Cargo Move sp.z.o.o

ul. Sienkiewicza 85/87 90-057 Łódź

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 912346574