2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Skierniewice
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca C+E kontenery morskie

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W związku z rozwojem firmy zapraszamy do współpracy kierowców z kat. C+E do przewozu kontenerów morskich na trasie :

Hamburg-Polska.

  • Zakres obowiązków:

• Transport kontenerów w transporcie międzynarodowym

• Regularna kontrola stanu technicznego pojazdu

• Umiejętność pracy z spedytorem

  • Nasze wymagania:

• Prawo jazdy C+E

• Kurs na przewóz rzeczy (kod95)

• Świadectwo kwalifikacji

• Cyfrowa karta kierowcy

• Dbałość o powierzony sprzęt

• Rzetelność i punktualność

• Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy

• Dbanie o wizerunek firmy

  • Oferujemy:

• Weekendy w domu

• Umowa o pracę

• Pojazd SCANIA

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

• Ubranie robocze ( firmowe)

• Pracę z zachowaniem norm czasu pracy

• Program stażowy – dodatkowe wynagrodzenie za każdy przepracowany rok w naszej firmie

• Składki ZUS i US zgodnie z pakietem mobilności

• Wsparcie przy wyrabianiu karty pobytu

• Pojedyncze obsady, auto przypisane do kierowcy

Odpowiednio wysoko wynagradzamy rzetelną pracę. Istotnym faktem jest to, że specyfikacja realizowanych zleceń pozwala kierowcy na powrót do kraju i spędzeniu weekendu w domu. Jeżeli kierowca wyrazi chęć, jest możliwość spędzenia weekendu w trasie. Zatrudnimy również kierowców "skoczków". System pracy wtedy elastyczny. Auta SCANIA EURO 5 i EURO 6. Zapraszamy na Paks-Transport.com lub kontakt tel. Nie zawsze zjazd na bazę ciężarówką, zdarzają się przypadki zostawiania auta na weekend na parkingu w świebodzinie i powrót busami do domu.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 203411515