2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Malbork
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca C+E / Magazynier

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

GOLDEN Sp. z o.o. hurtownia pokryć dachowych w Malborku poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWCA C+E / MAGAZYNIER

Oferujemy:

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracowniczy Program Emerytalny

Darmową prywatną opiekę medyczną

Szkolenia i rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku

Obowiązki:

Transport towarów do klientów

Przyjmowanie towarów na magazyn (weryfikacja jakościowa i ilościowa)

Kompletowanie i wydawanie towarów z magazynu

Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

Prawo jazdy kat. C+E

Mile widziane doświadczenie w obsłudze HDS i wózka widłowego

Miejsce zamieszkania w Malborku lub okolicach.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GOLDEN Sp. z o.o. w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji i przyszłych rekrutacji na powyższe stanowisko, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018, poz.1000/.”

Więcej informacji o nas na: www.golden.pl

CV proszę przesyłać przez portal OLX, na adres e-mail lub osobiście: GOLDEN Sp. z o.o. Malbork, Al. Wojska Polskiego 90A

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 860268771