2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Przymiłowice
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca C+E na chłodnie - Bałkany + UE

Wynagrodzenie

8 500 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przymiłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca C+E na chłodnię w transporcie międzynarodowym rzeczy PL=Bałkany w większości + Zachód UE (mniejsza ilość tras)

  • 3/4 tras bez włączonego agregatu

  • Brak wymiany palet - ostateczność

  • Trasy stałe powtarzalne na różne kierunki, w większości stałe exporty z małopolski i śląska. Mało przerzutów, ze stałymi zjazdami do kraju i bazy.

  • Najczęściej RO, BG, GR, MK, ALB, HR, IT, SLO ale jeździ każdy kierunek UE

  • Jeden zestaw bez przepinek. Bez zmian ciągnika.

Nasze wymagania

  • Wymagane świadectwo niekaralności przeciwko mieniu lub oświadczenie, kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy C+E.

  • Mile widziana znajomość podstaw języka obcego ale nie koniecznie.

  • Mile widziane doświadczenie z chłodni lecz nie wymagane.

  • Wymagane doświadczenie z transportu międzynarodowego.

  • Wskazane doświadczenie najlepiej z kierunków bałkańskich lub chęć poznania pracy w tamtych kierunkach

  • Brak możliwości zatrudniania w podwójnych obsadach

To oferujemy

  • System pracy do ustalenia, zwykle jeden weekend w trasie, kolejny w domu - 11-12 dni w trasie i na 3-4 pełne w domu. Średnio 22 dni w trasie w miesiącu.

  • Ciągnik DAF 106, naczepa Schmitz

  • Urządzenia do poboru opłat automatyczne.

  • Zadbane młode zestawy serwisowane w autoryzowanej stacji.

  • Umowa o pracę z uwzględnieniem pakietu mobilności UE (zgłoszenia IMI).

  • Przestrzegamy zjazdów regularnych do kraju i bazy.

  • Składki ZUS pełne, wg pakietu mobilności, podwyższone - zgodne ze stawkami dla danego kraju na UE.

  • Miesięczne rozliczenia czasu pracy kierowcy liczone z karty kierowcy zgodne z pakietem mobilności

Lokalizacja

Przymiłowice,

Śląskie

Śląskie, Przymiłowice
ID: 674045429