2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Osła
Dodane 01 maja 2024

Kierowca C+E NACZEPY różne systemy, możliwa niemiecka umowa w sys. 2/2

Wynagrodzenie

7 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Epo - Trans zaprasza do współpracy kierowców C+E:

Kierowca międzynarodowy lub Kierowca krajowy

Miejsce zatrudnienia: Osła, Tychy lub Kusel - Niemcy

Wymiar czasu pracy – pełny.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Nowy tabor 350 pjazdów, 450 naczep

  • Wyłącznie plandeki

  • Wysoka elastyczność

  • Firma z 2 oddziałami na śląski i dolnym śląsku

  • Pracę w stabilnej firmie od 1987 na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

W zakres obowiązków pracownika wchodzą:

  • Prowadzenie pojazdu

  • Zabezpieczenie ładunku do przewozu

  • Informowanie załadowcy o poprawności rozmieszczenia ładunku na przestrzeni ładunkowej

  • Prowadzenie codziennej obsługi pojazdu

  • Obsługa aplikacji klienta

  • Bezpośredni kontakt z pracownikami klienta

  • Kontakt z oddziałem w razie potrzeby

  • Raportowanie

  • Bieżące zgłaszanie sytuacji awaryjnych

  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

Skontaktuj się z nami w godzinach 8-16 od pon. do pt. pod nr tel, 32 327 89 26 lub +48**********99 . Zapraszamy do naszego #EPOteam!

Lokalizacja

Osła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Osła
ID: 808859145