2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Biłgoraj
Dodane 22 kwietnia 2024

kierowca C+E NORWEGIA ! 450 zł dniówka !

Lokalizacja

Biłgoraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Poszukujemy doświadczonego Kierowcy Zawodowego do naszego zespołu.

Trasy POLSKA-NORWEGIA (PLANDEKA)

Obowiązki:

  • Bezpieczne i terminowe dostarczanie towarów do określonych miejsc docelowych.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z transportem.

  • Przestrzeganie przepisów drogowych i norm bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E.

  • Doświadczenie zawodowe jako Kierowca Zawodowy.

  • Umiejętność obsługi tachografu.

  • Znajomość przepisów drogowych i zasad bezpiecznej jazdy.

  • Odpowiedzialność i punktualność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Nowoczesny i zadbany tabor pojazdów.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

  • Stały kontakt ze spedytorem.

  • Wynagrodzenie 450 zł za każdy dzień pracujący, wypłacane w całości do 10 następnego miesiąca

Prosimy zainteresowane osoby o kontakt za pośrednictwem OLX bądź kontakt telefoniczny +48**********68

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja

Biłgoraj,

Lubelskie

Lubelskie, Biłgoraj
ID: 913677294