2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Łuków
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca C+E / Operator HDS

Wynagrodzenie

9 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Spółka Tymczasowe Drogi Modułowe zajmuje się budową dróg dojazdowych, placów składowych i manewrowych, wszelkich konstrukcji tymczasowych z płyt drogowych drewnianych, aluminiowych i stalowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie na budowie farm wiatrowych, fotowoltaicznych, linii energetycznych, masztów telekomunikacyjnych, linii gazowych oraz innych wymagających ekonomicznego i tymczasowego rozwiązania. Działamy na terenie całego kraju. Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: drogitymczasowe.com

Aktualnie poszukujemy kierowców (C+E) i pomocników (min.B), mile widziane doświadczenie i uprawnienia HDS. W przypadku braku, umożliwiamy ich wykonanie.

Główne obowiązki:

  • obsługa samochodu ciężarowego i żurawia HDS

  • montaż, demontaż stosowanych płyt

  • praca przy realizacjach spółki w Polsce i za granicą

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B, C, E

  • uprawnienia HDS, jeżeli brak umożliwiamy ich wykonanie

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • karta kierowcy

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zapewniamy noclegi w hotelach w Polsce i za granicą

  • Praca za granicą w systemie 2/1 lub 3/1 (do uzgodnienia), w Polsce każdy weekend w domu.

  • Praca w zespołach dwuosobowych (operator + pomocnik)

  • Wynagrodzenie od 9.000zł do 17.000zł brutto, zależnie od kompetencji i umiejętności.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonej przez Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o. z siedzibą w Łukowie."

drogitymczasowe.com

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 684963810