2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Płock
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca C + E - Operator HDS

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa samochodu ciężarowego z uprawnieniami C + E

  • Załadunek i rozładunek towarów z wykorzystaniem HDS

  • Wykonywanie przewozu towarów zgodnie z ustalonymi trasami i harmonogramem

  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed rozpoczęciem pracy

  • Zapewnienie załadunku i rozładunku zgodnie z wytycznymi klienta

  • Współpraca z innymi kierowcami i pracownikami

Nasze wymagania

  • Posiadanie wymaganego prawa jazdy na kategorię C + E oraz aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych C + E oraz w obsłudze HDS

  • Znajomość podstawowych procedur obsługi i konserwacji samochodu ciężarowego oraz HDS

  • Gotowość do wykonywania prac załadunkowo-rozładunkowych przy pomocy HDS oraz odpowiednie zabezpieczanie i układanie ładunków

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów dotyczących ładunków i dokumentacji transportowej

  • Dobra kondycja fizyczna i umiejętność pracy w różnych warunkach atmosferycznych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę z Inwestorem o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży budowlanej

  • Narzędzia niezbędne do pracy

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 853043968