2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Kunice
Dodane 07 kwietnia 2024

Kierowca C+E Pn.-Pt.

Lokalizacja

Kunice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

RMC Polska sp. z o.o. jedna ze spółek dużej Grupy Kapitałowej działającej na terenie Polski w związku z prężnie rozwijającą się działalnością zaprasza do składania aplikacji na następujące stanowisko pracy: Kierowca C+E

Główne zadania na stanowisku:

  • odbiór towaru od klientów firmy

  • Dbanie o rzetelny załadunek i transport materiałów.

  • Gotowość do sporadycznego noclegu poza firmą

    Sporadyczne wyjazdy do De, Cz, Be, Sk.

Wymagania:

  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz przewożony materiał

  • Rzetelność i sumienność;

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie w jeździe pojazdami ciężarowymi

W zamian oferujemy:

  • stabilną pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku recyklingu metali

  • Nowa flota pojazdów max 4 lata

  • wynagrodzenie (zawsze na czas) adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania.

  • dobre warunki pracy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RMC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Meissnera 1/3 lok.319; 03-982 Warszawa dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji"

Lokalizacja

Kunice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kunice
ID: 628793533