2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wola Ducka
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca C E praca

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Ducka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Prowadzenie pojazdów ciężarowych typu hakowiec

·       Załadunek i rozładunek pojemników na odpady

·       Niezbędne formalności administracyjne

·       Codzienna obsługa pojazdów

·       Utrzymywanie pojazdu w czystości

·       Inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy

Nasze wymagania

·       Prawo jazdy kat C i C+E

·       Świadectwo kwalifikacji, badania lekarskie, badania psychologiczne

·       Karta kierowcy

To oferujemy

·       Dla mało doświadczonych lub świeżo po kursach:

·       Start w stabilnej firmie z 32 letnim doświadczeniem

·       Szybką możliwość nabycia doświadczenia

·       Dla dobrych i wytrwałych możliwość stabilnego zatrudnienia

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • premie świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

PPHU Lekaro

Firma Lekaro zajmuje się szeroko pojętą gospodarką odpadami. Oferujemy stabilne warunki pracy przez cały rok. W naszej firmie nie ma pojęcia sezonowości ( praca jest zarówno w okresie zimowym jak i w okresie letnim). Dysponujemy nowoczesną flotą która jest serwisowana we własnym zakresie.

Lokalizacja

Wola Ducka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Ducka
ID: 831146222