2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Kleosin
Dodane 09 kwietnia 2024

kierowca c+e, praca na miejscu ,ruchoma podloga,hakowiec

Wynagrodzenie

1 111 - 11 111 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleosin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnię kierowcę z prawa jazdy C+E na naczepę z ruchomą podłogą.

Praca na miejscu.

Zakres obowiązków: -obsługa samochodu ciężarowego -dbanie o pojazd -Załadunek i rozładunek -Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu

Wymagania: -prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy -aktualne zaświadczenie na przewóz rzeczy -doświadczenie w kierowaniu samochodem ciężarowym -dyspozycyjność -rozwaga i opanowanie -dobra organizacja pracy

Co oferujemy: -Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę -pełen etat -codzienne powroty do domu Proszę dzwonić do godziny 22 jeżeli nie odbieram proszę o wiadomość sms .

Lokalizacja

Kleosin,

Podlaskie

Podlaskie, Kleosin
ID: 771782181