2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca C+E/Serwisant praca od zaraz - umowa o pracę - zasięg krajowy

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Nazwa stanowiska:  Kierowca - Technik Serwisant

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW

  • Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Rozbudowany pakiet socjalny

  • Pracę w międzynarodowej Grupie z wysokimi standardami, która dba o kwestie bezpieczeństwa pracowników

  • Miesięczna premia regulaminowa

Wymagane:

  • Uprawnienia: prawo jazdy kategorii C+E, karta kierowcy, aktualne zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy

  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów na terenie Polski

  • Dwuletnie doświadczenie jako kierowca pojazdów kategorii C+E

  • Dodatkowym atutem będą: doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej, zmysł techniczny i znajomość mechaniki pojazdów

  • Możliwa praca w wybrane weekendy dla chętnych pracowników

  • Dyspozycyjność i punktualność

Opis stanowiska: Wykonywanie czyszczenia urządzeń sozotechnicznych u klientów m.in. oczyszczalni ścieków (separatorów), przepompowni, kanalizacji itp.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912450098