2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Ruda Śląska
Przemek
Dodane 27 kwietnia 2024

Kierowca C+E/Stałe Linie/ Stała trasa/Codziennie w domu/ Nowy Projekt!

Wynagrodzenie

7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Przewozowa Pawlik poszukuje kierowców do nowego projektu.

Poszukujemy kierowców kategorii C+E z Rudy Śląskiej i okolic.

Krótki opis stanowiska pracy:

Jazda między magazynami (około 300 km dziennie)

Jeździmy 5 zmian dziennych w jednym tygodniu ( start około 7 rano na 8-10h pracy)

Drugi tydzień 6 zmian popołudniowych (start około 17 na 8-10h pracy)

Codzienny powrót do domu

Praca PN-PT

2 kierowców na aucie )

-codzienny powrót do domu

Stała poukładana trasa

Poszukujemy 2 osób na nowe pojazdy

Poszukujemy również skoczków (wypłacamy wtedy dniówki) - TRASY JEDNODNIOWE

Wymagania:

- aktualne prawo jazdy C + E

- karta kierowcy.

-książeczka sanepidu.

-doświadczenie minimum 6 miesięcy w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepą.

-oczekujemy poszanowania sprzętu oraz umiejętności ekonomicznej jazdy .(Samochody nowe Scanie euro 6 NEXT GEN)

Zapraszamy wyłącznie do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem:

Przemek: 6 0 9 3 4 4 6 9 3

ŚREDNIE ZAROBKI: 5400- 6000 ZŁ NA RĘKĘ

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 911531287