2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Stanisławów
Dodane 03 maja 2024

Kierowca C+E Stałe relacje

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stanisławów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja transportu - Ciągnik siodłowy + naczepa "firanka" - Kraj + DE ( max. 80km od granicy)

  • Przestrzeganie czasu pracy i przepisów ruchu drogowego

  • Dbanie o utrzymanie czystości oraz odpowiedniego stanu technicznego pojazdu

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji transportu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E z aktualnym kodem 95

  • Karta kierowcy

  • Motywacja , sumienność oraz zaangażowanie

  • Minimum 2letnie doświadczenie w transporcie krajowym lub międzynarodowym

Lokalizacja

Stanisławów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stanisławów
ID: 914352046