2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Sośnica
Tomasz
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca C+E/Stałe trasy

Lokalizacja

Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy kierowcy kategorii C+E z Wrocławia i okolic.

Start pracy:

Wrocław ul. Szczecińska LUB Sośnica gm. Kąty Wrocławskie siedziba Firmy

Krótki opis stanowiska pracy:

Jazda między sortowniami odpadów lub firmami (około 300-400 km dziennie)

Praca PN-PT oraz sobota (raz na 4-5 tygodni tzw. dyżur)

Wymagania:

- aktualne prawo jazdy C + E z kodem 95

- karta kierowcy

-mile widziane doświadczenie

-oczekujemy poszanowania sprzętu oraz umiejętności ekonomicznej jazdy .

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub w siedzibie Firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 pod numerem:

ŚREDNIE ZAROBKI: 5500- 6500 ZŁ NA RĘKĘ

Numer kontaktowy: 7 3 1 8 1 2 3 0 0

Lokalizacja

Sośnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Sośnica
ID: 892853040