2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca C+E - super lekka praca na szkle

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Kierowca Krajowy - Międzynarodowy C+E

Шукаємо водіїв для внутрішніх та міжнародних перевезень категорії С+Е

Twój zakres obowiązków:

  • transport krajowy, międzynarodowy lub UE,

  • terminowa realizacja załadunków i rozładunków,

  • rozliczanie się z dokumentacji w zakresie wykonanych przewozów,

  • dbałość o powierzone mienie.

    • внутрішній, міжнародний або ЄС транспорт,

    • своєчасне виконання вантажно-розвантажувальних робіт,

    • оформлення документації щодо виконаного транспорту,

    • піклування про ввірене майно.

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy C+E,

  • minimum roczne doświadczenie w transporcie krajowym/międzynarodowym,

  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego.

    • водійське посвідчення C+E,

    • мінімум один рік досвіду роботи у внутрішніх/міжнародних перевезеннях,

    • картку водія для цифрового тахографа.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • jazda w pojedynczej obsadzie,

  • pracę na trasach krajowych/międzynarodowych,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  •  terminowe wypłaty,

  •  przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy,

  •  pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • zadbany i technicznie serwisowany tabor,

  • weekendy w domu przy transporcie krajowym,

  • możliwość zawarcia ubezpieczenia grupowego (PZU),

  • zapewniamy zaplecze socjalne (aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i pralką),

  • bezpłatny dostęp do wifi,

  • przeszkolenie w zakresie ładowania naczep typu Inloader.

    • стабільне працевлаштування за трудовим договором,

    • їзда одним екіпажем,

    • робота на внутрішніх/міжнародних маршрутах,

    • можливість негайного початку роботи,

    • своєчасні платежі,

    • дотримання норм робочого часу водія,

    • робота в міжнародній компанії зі сформованим становищем на ринку,

    • доглянутий і технічно обслужений рухомий склад,

    • вихідні вдома для внутрішнього транспорту,

    • можливість укладання групового страхування (PZU),

    • надаємо соціальні зручності (кухня, ванна кімната з душем і пральною машиною),

    • безкоштовний Wi-Fi,

    • навчання навантаженню причепів Inloader.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 912188820