2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Chodzież
Mateusz
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca C+E | Stała Pensja 12.000zł | Międzynarodowy | Chodzież

Wynagrodzenie

13 999 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Transportowa HEPNER-Transport poszukuje kierowcy międzynarodowego.

KONTAKT: 7 8 4 - 0 8 3 - 2 2 3

Opis stanowiska:

·        Trasy: Polska, Niemcy, Francja Holandia, Belgia, Luxemburg, Austria, Włochy

·        Nowoczesny tabor pojazdów marki VOLVO

·        70% Stałe miejsca załadunków

·        Naczepa firanka typu Standard

·        Kompetentni dyspozytorzy

Oferujemy:

·     Terminowość wynagrodzeń

  • Stała pensja 12.000 zł za miesiąc pracy

·        Optymalnie zorganizowane procesy transportowe

·        Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy

Oczekujemy:

·        Doświadczenia w zawodzie min. 12 miesięcy – warunek konieczny

·        Prawa jazdy kategorii C+E

·        Cyfrowej karty kierowcy

·        Znajomości przepisów dot. czasu pracy kierowców

·        Aktualnych uprawnień i badań

·        Znajomości Języka Polskiego !!!

·        Znajomości topografii Europy

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 870245335