2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Chełm
Dodane 11 kwietnia 2024

KIEROWCA C+E Transport Krajowy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

ZATRUDNIMY :

Kierowców Samochodu Ciężarowego kategoria C+E

( ciągnik siodłowy z naczepą )

Miejsce pracy: Kraj, ( Chełm , Lubartów , Lublin )

INDYWIDUALNE WARUNKI ZATRUDNIENIA DLA KAŻDEGO KANDYDATA

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ , ZADZWOŃ ZAPYTAJ

Łukasz - 603*155*395

Opis stanowiska :

  Transport materiałów budowlanych ( cement , piasek, kruszywa , odpady itp )

  Utrzymywanie powierzonego pojazdu w stałej gotowości technicznej,

  Dokładne prowadzenie dokumentacji,

Wymagania:

  Aktualne prawo jazdy kat. C+E,

  Ukończone i ważne szkolenie okresowe – kwalifikacje zawodowe,

  Motywacja do pracy, mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  Umowę o pracę ,

praktycznie co dziennie w domu

  Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie,

  Przyjazną atmosferę w pracy,

  Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 870301833