2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Srebrzyszcze
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca C+E transport międzynarodowy

Lokalizacja

Srebrzyszcze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Kierowca kat. C+E, transport międzynarodowy

Firma Angela zatrudni kierowcę z doświadczeniem z okolic powiatu chełmskiego do realizowania tras na terenie Unii Europejskiej - Ukraina.

Zakres obowiązków:

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras międzynarodowych

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Dbanie o zabezpieczenie przewożonego towaru

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E

  • Karta kierowcy

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowych

  • Ważny paszport

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Mile widziane uprawnienia ADR klasa 1

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie , zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Srebrzyszcze,

Lubelskie

Lubelskie, Srebrzyszcze
ID: 888431223