2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Zamość
Dodane 03 kwietnia 2024

KIEROWCA C+E Trasy Międzynarodowe 400 zł dniówka

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma z Zamościa zatrudni kierowcę z kat C+E w transporcie międzynarodowym .

TRASY EXPORTU Z POLSKI: CZECHY,SŁOWACJA,WĘGRY, ROMUNIA, BUŁGARIA , MIEMCY , BELGIA , WŁOCHY

Zadania kierowcy:

  • Prowadzenie pojazdu ciągnik siodłowy z naczepą firana oraz prace związane z załadunkiem i rozładunkiem

  • Przestrzeganie czasu jazdy i odpoczynku

  • Utrzymanie powierzonego auta w należytym porządku

Oferujemy:

  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

  • terminowe wypłaty

  • dobrą atmosferę

  • stałe trasy

  • umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym

  • możliwy system 2 x 2

  • info tel 66*****71

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat C+E (kod 95)

  • karta kierowcy

  • doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • umiejętność pracy na powszechnie używanych komunikatorach (viber, whats upp, ITP)

  • miła aparycja ,

  • abstynencja będzie dodatkowym atutem :)

Nasza firma zatrudnia również cudzoziemców - zapraszamy :)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 745491347