2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca C+E! Tylko trasy krajowe! Od zaraz!

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915) dla firmy transportowej z Wrocławia poszukuje kandydatów do pracy w charakterze kierowcy kat. C + E!

Opis stanowiska pracy:

  • trasy krajowe

  • samochód scania + naczepa kontener/chłodnia

  • przewóz art. spożywczych

  • praca poniedziałek -sobota

Wymagania:

  • punktualność, uczciwość, dyspozycyjność

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • wysoka kultura osobista

  • dbanie o porządek i powierzone mienie

Zapewniamy:

  • terminową wypłatę

  • prace z zachowaniem norm czasu prac

  • wynagrodzenie + dodatek motywacyjny

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV przez portal OLX.

Nie odpowiadamy na zgłoszenia SMS!!!

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 886782124