2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Widzew
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca C+E w ruchu krajowym

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator intermodalny. Funkcjonujemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia.

 Dynamiczna, silna i nowoczesna polska firma TSL, wchodząca w skład GRUPY GEODIS, specjalizująca się w transporcie intermodalnym, w związku z dynamicznym rozwojem oferuje pracę na stanowisku:

Twój zakres obowiązków

  •          Prowadzenie samochodu ciężarowego,

  •          Dbanie o stan techniczny pojazd,

  • Załadunek  i odpowiednie zabezpieczenie towaru,

  •          Wykonywanie  wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem,

  •          Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Nasze wymagania

  •          Doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami pod kontenerowymi,

  •          Prawo jazdy kategorii C+E,

  •          Świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy oraz ważne badania (psychologiczne i lekarskie),

  •          Karta kierowcy

 To oferujemy

  •          Wsparcie w pierwszych dniach pracy,

  •          Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia,

  • Prace z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

  •     Terminowe wypłaty wynagrodzenia,

  •     Nowoczesny tabor,

  •         Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  •         Niezbędne narzędzia pracy,

  •         Kartę MULTISPORT,

  •       Opiekę medyczną MEDICOVER,

  •          Ubezpieczenie grupowe UNIQA

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910761637