2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca C+E w ruchu krajowym, codziennie w domu

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, rozszerzanie siatki połączeń i zwiększanie wielkości parku maszyn, szukamy odpowiedzialnych pracowników na stanowisko: Kierowca C+E w ruchu krajowym

Zakres obowiązków:

  • kierowanie samochodem ciężarowym w zestawie z plandeką po kraju - linia nocna

  • rozliczanie dokumentów transportowych ze zrealizowanych tras

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. C + E

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E

  • świadectwo kwalifikacji

  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychotechniczne

  • samodzielność oraz umiejętność planowania czasu pracy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i opieki medycznej

  • CODZIENNIE W DOMU

  • możliwość trzymania zestawu przy adresie zamieszkania

  • bardzo dobre warunki pracy (nowe i kilkuletnie zestawy)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 910835562