2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Olkusz
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierowca C+E w Ruchu Międzynarodowym

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowane trasy: POLSKA -> WŁOCHY -> POLSKA,

  • Wyjazdy tygodniowe, weekendy w domu,

  • Praca w komfortowych warunkach, zapewnionych przez nowoczesną i zadbaną flotę pojazdów SCANIA, DAF (EURO 6).

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie kierowcy międzynarodowego,

  • Prawo jazdy kategorii C+E,

  • Cyfrowa Karta Kierowcy,

  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy,

  • Aktualne uprawnienia (i badania) do prowadzenia pojazdów,

  • Znajomość topografii Europy.

To oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Zestaw: ciągnik siodłowy + naczepa przypisany do jednego kierowcy,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Optymalnie zorganizowane procesy transportowe,

  • Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy,

  • Terminowość wynagrodzeń,

  • Nowoczesny tabor (Najstarsze samochody: 2016r),

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 900772138