2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Krzeczów
Dodane 13 maja 2024

Kierowca C+E Liedmann Agro

Lokalizacja

Krzeczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

LIEDMANN Sp. z o.o. z siedzibą w Krzeczowie (98-324) to nowoczesna i dynamicznie rozwijającą się polska firma w branży produkcji nawozów mineralnych.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Krzeczów

Opis stanowiska:

  • Realizacja dostaw w transporcie krajowym,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy,

  • Dbałość o powierzony ładunek,

  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów,

  • Dbałość o powierzony sprzęt oraz ekonomiczną eksploatację.

 Wymagania:

  • Prawo jazdy kat C + E,

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy,

  • Dyspozycyjność i punktualność,

  • Uczciwość i sumienność,

  • Karta kierowcy,

  • Zaświadczenie o niekaralności,

  • Podstawowy kurs ADR mile widziany.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pełen pakiet socjalny,

  • Nowoczesny, dobrze utrzymany tabor.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą wyślij CV za pomocą portalu olx.pl wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Liedmann Sp. z o.o. z siedzibą w Krzeczowie (98-324) przy ul. Wschodniej 27, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy”.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Lokalizacja

Krzeczów,

Łódzkie

Łódzkie, Krzeczów
ID: 917981951