2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Brandwica
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca C + E z uprawnieniami na wózek widłowy

Lokalizacja

Brandwica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się produkcją okien PCV i aluminiowych, w ofercie posiadamy również bramy oraz drzwi.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego:

Kierowcy z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów kategorii C+E.

Wymagania:

  • - Prawo jazdy kategorii C+E

  • - Doświadczenie w transporcie towarów

  • - Gotowość do jednodniowych wyjazdów krajowych (możliwe wyjazdy w godzinach nocnych ze względu na wymaganą przez Klienta poranną godzina dostawy na budowę

  • - Gotowość do kilkudniowych wyjazdów zagranicznych

  • - Umiejętność obsługi wózka widłowego

  • - Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • - Jedno- lub dwu- dniowe wyjazdy krajowe

  • - Dwa razy w miesiącu możliwość wyjazdu zagranicznego

  • - Udział w załadunku wyrobów, odpowiedzialność za ładunek

  • - Umiejętności i uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • - Stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie

  • - W przypadku wyjazdów krajowych - pracę, która pozwoli na codzienne powroty do domu, bez konieczności nocowania w kabinie na pauzie

  • - Dwa razy w miesiącu możliwość wyjazdów zagranicznych

Lokalizacja

Brandwica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Brandwica
ID: 898615903