2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Nowy Tomyśl
Rekrutacja-EMIL
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca C LUB C + E, DINO | Codziennie w domu / TOP PRACODAWCA!

Wynagrodzenie

7 584 - 8 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy Euro Finannce sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko "Kierowca DYSTRYBUCJI DINO C LUB C+E" DO CENTRUM DYSTRYBUCJI BOLEWICKO. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, w zeszłym roku znaleźliśmy sie w TOP 12 najlepszych pracodawców sektorze TSL w całej Polsce. Chętnych kandydatów zapraszamy do składania aplikacji pod adres email, kontakt w wiadomości prywatnej lub pod numerem telefonu: +4-8-8-8-9-7-7-3-9-0-0

Wynagrodzenie - od 5500zł netto:

Opis stanowiska pracy:

  • Praca polegająca na dostarczaniu towarów spożywczych z centrum dystrybucyjnego DINO znajdującego się na terenie Bolewicka do poszczególnych sklepów.

  • Nowa flota Mercedes - Benz MP5,

  • Pauzy dobowe w domu,

  • Praca w systemie zmianowym: tydzień nocki (x6), drugi tydzień dniówki (x5).

Obowiązki:

  • Dbałość o wizerunek firmy,

  • Dbałość o powierzony sprzęt,

  • Dostawy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C LUB C+E,

  • Dyspozycyjność,

  • Odpowiedzialność,

  • Zaangażowanie,

  • Aktualne badania psychotechniczne i kurs na przewóz rzeczy,

  • Karta Kierowcy,

  • Książeczka sanepidowska.

Czego możecie oczekiwać od nas:

Tego nie ma u konkurencji !!! :

  • Pełnopłatne urlopy !!

  • wynagrodzenie wypłacane w całości na konto w jednej transzy!

  • odprowadzane wysokie składki emerytalne !!

Również :

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace,

• Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

• Praca z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email, lub kontakt telefoniczny pod nr. telefonu: +4-8-8-8-9-7-7-3-9-0-0

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami..

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 912694758