2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Puławy
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierowca CE C+E transport krajowy

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Uprawnienia ADR, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dzień dobry,

Oferuję pracę w charakterze kierowcy C+E w transporcie krajowym towarów.

Zadania:

transport towarów na terenie całego kraju

rozładunek, załadunek i zabezpieczenie towarów na naczepie firance

Wymagania:

posiadanie kategorii C+E prawa jazdy

doświadczenie min. 1 rok

kurs na przewóz rzeczy

karta kierowcy

umiejętność obsługi tachografu cyfrowego

dbanie o prawidłowy obieg dokumentów transportowych

kontrola ilościowa wydawanych towarów

zaangażowanie i dyspozycyjność

mile widziane ADR

Oferuję:

możliwość stabilnej, długoletniej współpracy

atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od przejechanych kilometrów

umowę o pracę

Aktualnie poszukuję kierowcy na zestaw z 2021r, DAF XF 106 w automacie przebieg 230tys naczepa firanka KRONE.

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 909071689