2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Dodane 01 maja 2024

Kierowca | CE | Frankfurt nad Menem, Niemcy 3200€

Wynagrodzenie

14 000 - 18 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukiwany kierowca ciężarówki na pełny etat. Praca od zaraz, System 4/1 w ruchu lokalnym w Niemczech. Zakwaterowanie z kuchnią i łazienką jest dodatkowo.

Oferujemy:

- Bardzo dobrą i terminową płatność

- Zakwaterowanie z kuchnią i łazienką

- zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej

- pracę w dogodnym systemie 4/1 - zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy = umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płaca ustalona na warunkach niemieckich, dodatki socjalne np. Kindergeld

- darmową pomoc w tłumaczeniu dokumentów i załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem

Obowiązki:

- Transport żywności w ładunkach częściowych i pełnych

- Załadunek i rozładunek towarów w oddziałach

- Prowadzenie ciężarówki z przyczepą chłodnią w ruchu lokalnym

Oczekujemy:

- minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca ciężarówki z naczepą

- samodzielnej pracy

- doświadczenia w zabezpieczaniu ładunków

- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy

- Gotowości do pracy i niezawodności

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt. Wykorzystaj swoją szansę!

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 14 000,00zł - 18 500,00zł miesięcznie (brutto)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 914258022