2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Rytel
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 14:47

Kierowca CE + HDS

Lokalizacja

Rytel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma  Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełna składka ZUS na całość wynagrodzenia

  • Indywidualne nagrody za specjalne osiągnięcia

  • Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo) - średni wiek taboru 2 lata

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

Główne obowiązki

  • Przewóz surowca drzewnego

  • Krótkie trasy krajowe do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu (system 2-zmianowy)

Oczekujemy

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • Uprawnienia UDT na HDS

Wyślij SMS  o treści „HDS” lub zadzwoń pod numer 88*******34 bądź prześlij CV za pośrednictwem formularza.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rytel,

Pomorskie

Pomorskie, Rytel
ID: 889969845