2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecinek
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 13:44

Kierowca CE (Szczecinek)

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Kierowca C+E

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pełna składka ZUS na całość wynagrodzenia

  • Comiesięczna nagroda uznaniowa

  • Indywidualne nagrody za specjalne osiągnięcia

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo) - średni wiek taboru 2 lata

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

Twój zakres obowiązków:

Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów:

1.  Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2-zmianowy)

2. Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski (weekendy w domu)

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

  • Mile widziane uprawnienia na HDS

Wyślij SMS  o treści „SZCZECINEK” lub zadzwoń pod numer 88*******34 bądź prześlij CV za pośrednictwem formularza.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 788532278