2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Żerniki Wrocławskie
Dodane 14 maja 2024

Kierowca CE w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja

Żerniki Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy

  • Kontrola stanu kontenerów

  • Realizowanie poleceń przełożonych

  • Dbanie o powierzone auta, oględziny stanu technicznego pojazdu

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E (z kod. 95)

  • ADR

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualna karta kierowcy

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • Doświadczenie w przepinaniu kontenerów BDF

  • Umiejętność reagowania na sytuacje kryzysowe i podjęcie odpowiednich działań w przypadku awarii lub wypadku drogowego

  • Punktualność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Uczciwość, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Elastyczność w podejściu do zmieniających się warunków i wymagań

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia

  • Dostęp do bazy z prysznicami i strefą odpoczynku,

  • Praca w systemie 3/1

  • Trasy międzynarodowe

  • Pojedyncze i podwójne obsady

  • Nowy, sprawny tabor (Man, Mercedes)

  • Upominki na święta Bożego Narodzenia i „wczasy pod gruszą”

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz Ubezpieczenia grupowego

  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy

  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas

  • Zaplecze parkingowe na samochody osobowe pracowników,

  • Wsparcie profesjonalnego zespołu dyspozytorów i spedytorów

  • Pracę z własną spedycją

Lokalizacja

Żerniki Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żerniki Wrocławskie
ID: 861575347