2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Siedlce
Sebastian Jurkowski
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca ciezarówki kat. CE _Würzburg / Niemcy

Wynagrodzenie

65 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy młodą i innowacyjną firmą specjalizującą się w modernizacji i rozbudowie sieci oraz infrastruktury telekomunikacyjnej dla Telekomu i innych operatorów w Niemczech.

Pszukujemy pracowników w budownictwie telekomunikacyjnym, którzy uzupełnią nasz istniejący polski zespół.

POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

  • kierowca ciezarówki kat. CE

Miejcse pracy: Würzburg / Niemcy

TWOJE ZADANIA:

  • transport materialow budowlanych

  • budowa i modernizacja podziemnych sieci telekomunikacyjnych m.in. światłowód,

  • prowadzenie maszyn budowlanych.

  • obsługa mniejszych maszyn i urządzeń budowlanych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży budowlanej

  • prawo jazdy kat.CE

  • samodzielny, odpowiedzialny i wydajny sposób wykonywania pracy

  • przyjazny i zadbany wygląd w kontaktach z klientami i współpracownikami

OFERUJEMY:

  • stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę i sprawiedliwą płatność

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • nowoczesny park maszynowy i samochodowy

  • jakościowe i pełne wyposażenie w odzież roboczą

  • pomoc w zakwaterowaniu w Niemczech lub możliwość zamieszkania w mieszkaniach obecnie przez nas wynajmowanych na terenie Würfelshausen a.d. Saale i Kitzingen

  • pomoc w rejestracji w Niemczech.

Zainteresowanych proszę o kontakt :

Dylance Design GmbH

www.dylance.de

Sebastian Jurkowski (mówię po polsku i niemiecku) tel.0049 151*******014

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 735650668