2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Modlniczka
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca Ciężarowy

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Poszukuję sumiennego kierowcę z kategorią prawa jazdy C, Praca pod firmą KURIERSKĄ W Modlniczka.

Praca w od pon do pt - dzień, Rejon: Myślenice, Rabka i okolice.

Praca na samochodach Mercedes Atego, Antos , Actros- euro 6, każdy z samochodów wyposażony jest w wózki elektryczne do dyspozycji kierowców przez cały dzień.

Twój zakres obowiązków:

- bezpieczna realizacja zleceń transportowych;

- przestrzeganie obowiązujących przepisów i procedur, w tym czasu pracy Kierowcy;

- dbałość o powierzony sprzęt oraz ładunek;

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej;

- uczestnictwo w odbiorze ładunku i rozładunku.

Nasze wymagania:

- doświadczenie w transporcie jako kierowca C

- karta kierowcy;

- ADR mile widziany

Oferujemy:

- umowę o pracę (pełny etat);

- codzienne zjazdy na bazę;

- punktualnie wypłacane wynagrodzenia oraz przejrzystość w rozliczeniach;

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 50*****29

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 902279739