2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Dolnośląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Wrocław
  6. Dostawca, kurier miejski - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca do rozwożenia pizzy Jagodno

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Opis

Praca na stanowisku kierowcy - dostawca pizzy .

Obowiązki :

Główne obowiązki to dostarczanie ciepłego jedzenia.

Proste czynności w foodtrucku : składanie kartonów, rozlewanie sosów, rozpakowywanie zamówień, dbanie o stanowisko pracy.

Auto firmowe bądź własne.

Praca codziennie od 13-22 ( elastyczny grafik) pracujesz ile potrzebujesz .

Na start stawka 27,7 zł /h brutto + napiwki. Posiłek pracowniczy, zniżki na barze.

Wymagania : prawo jazdy kat. B oraz chęć do pracy. Lokalizacja : Jagodno ul. Buforowa 124b jesteśmy na terenie Beach baru.

Zapraszam do kontaktu osoby chętne do pracy ;)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 765696651