2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Kazuń Nowy Osiedle PAN
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierowca do wypożyczalni aut - Lotnisko Modlin

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kazuń Nowy Osiedle PAN

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby na stanowisku kierowcy do wypożyczalni samochodów. Oferujemy pracę w biurze zlokalizowanym na Lotnisku Modlin.

Zakres obowiązków:

podstawienie oraz odbiór samochodów od klienta na terenie lotniska i poza,

podstawienie i odbiór auta z myjni,

kontrola samochodów pod względem stanu czystości po odebraniu samochodu z myjni,

odbiór bądź podstawienie aut na serwisy,

relokacje samochodów pomiędzy oddziałami,

przygotowaniu pojazdów do wydania (kontrola pod względem czystości, uzupełnianie płynów eksploatacyjnych)

Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

prawo jazdy kategorii B (minimum rok),

jest dyspozycyjny,

jest dobrze zorganizowany i punktualny.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,

pracę w dynamicznym zespole,

w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

stały rozwój kompetencji zawodowych,

możliwość awansu w wewnętrznych strukturach firmy.

wynagrodzenie płatne za godzinę + prowizja.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Kazuń Nowy Osiedle PAN,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kazuń Nowy Osiedle PAN
ID: 900920194