2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Reguły
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca do wypożyczalni aut - Warszawa Ursus 500m. od WKD Opacz

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reguły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby na stanowisku kierowcy do wypożyczalni samochodów. Oferujemy pracę w biurze zlokalizowanym 500m od WKD Opacz-Aleje Jerozolimskie.

Zakres obowiązków:

  • podstawienie oraz odbiór samochodów od klienta na terenie i poza Warszawą,

  • kontrola samochodów pod względem stanu czystości po odebraniu samochodu z firmowej myjni,

  • odbiór bądź podstawienie aut na serwisy,

  • relokacje samochodów pomiędzy oddziałami,

  • przygotowaniu pojazdów do wydania (kontrola pod względem czystości, uzupełnianie płynów eksploatacyjnych)

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

  • prawo jazdy kategorii B (minimum rok),

  • jest dyspozycyjny,

  • jest dobrze zorganizowany i punktualny.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stały rozwój kompetencji zawodowych,

  • możliwość awansu w wewnętrznych strukturach firmy.

  • wynagrodzenie płatne za godzinę + prowizja.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Reguły,

Mazowieckie

Mazowieckie, Reguły
ID: 896302112