2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Góra
Dodane 13 maja 2024

Kierowca - Dołącz do Naszego Zespołu!

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Stanowisko: Kierowca

Miejsce pracy: Polanowo

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowcy. Poszukujemy osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej i posiadającej umiejętności związane z prowadzeniem pojazdu dostawczego.

Obowiązki:

  • Prowadzenie pojazdu dostawczego w celu dostarczania towarów klientom.

  • Realizacja codziennych tras dostaw zgodnie z harmonogramem.

  • Obsługa i utrzymanie pojazdu w czystości i sprawności.

  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zamówieniami.

  • Współpraca z zespołem magazynowym w celu efektywnej organizacji pracy.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych.

  • Komunikatywność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

  • Zdolność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii C.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz OLX. W temacie wiadomości proszę wpisać. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Góra
ID: 877668391