2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Gdów
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierowca-dostawca

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Lokalizacja: FIrma w Gdowie, dostawy w promieniu 60km

Wynagrodzenie: od 4300 PLN netto miesięcznie

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i niezawodność

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z harmonogramem

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa drogowego

  • Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Godziny pracy: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku, plus jedna sobota pracująca w miesiącu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

Aplikacja: Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub przez OLX.

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Gdów
ID: 888845413